In onze podcast Koosjer Kletsen gaat presentatrice Paola in gesprek met verschillende deskundigen over Israël en de manier waarop Bijbelse, historische en actuele thema’s met elkaar verbonden zijn. In seizoen 1 zoekt ze samen met Midden-Oostenkenner Raouf Leeraar naar nuance in het nieuws over Israël. In seizoen 2 gaat ze met theologen in gesprek over wat de Bijbel zegt over Israël en Gods plan met Zijn volk. Beluister Koosjer Kletsen nu via onze website of via je favoriete podcast-kanaal.
Wat zegt de Bijbel over Israël?
Ontdek het in seizoen 2 van ‘Koosjer kletsen’
In dit nieuwe seizoen van Koosjer Kletsen gaat Paola in gesprek met verschillende theologen over wat de Bijbel zegt over Israël. Wat vertelt Gods Woord over Zijn volk, het land en de toekomst van Jeruzalem? En wat betekent dat voor ons vandaag? Luister mee naar eerlijke, diepgaande gesprekken waarin geloof, theologie en actuele gebeurtenissen elkaar raken. Een serie die helpt om beter te begrijpen hoe Bijbelse profetie en de wereld van nu met elkaar verbonden zijn. Vanaf dinsdag 4 november te beluisteren via onze website of via je favoriete podcast-kanaal!
We zien dat Israël in de media vaak wordt weggezet als de grote schuldige. Er is weinig ruimte voor nuance of begrip voor de complexe realiteit. Daarom zijn we deze podcast begonnen: om het eerlijke verhaal te vertellen, vanuit meerdere perspectieven. Niet zwart-wit, maar met oog voor de geschiedenis, de context en de mensen.
— Paola
Op zoek naar waarheid en nuance in het nieuws over Israël?
Luister seizoen 1 van 'Koosjer Kletsen'
In een tijd waarin Israël vaak eenzijdig wordt neergezet in de media, verlangen veel christenen naar meer diepgang, eerlijkheid en balans. Wil jij begrijpen wat er écht speelt rondom Israël, het groeiende antisemitisme op universiteiten en de felle demonstraties die we steeds vaker zien? Dan is onze podcast ‘Koosjer kletsen’ echt iets voor jou. In deze serie gaan presentatrice Paola en Midden-Oostenkenner Raouf Leeraar openhartig in gesprek over actuele en historische thema’s rondom Israël. De moeilijke vragen en lastige thema’s worden niet geschuwd.
Volg Christenen voor Israël via je favoriete podcast-kanaal:
Apple Podcasts • Spotify • Podimo • Pocket Casts