Sluiten

Zoeken.

Artikelen

Activiteiten

Kennisbank

Podcasts

Projecten

Publicaties

Videos

Overig

Geloven en Israël

Terug naar overzicht

Koosjer Kletsen - Geloven en Israël • Is de Bijbel een sprookjesboek? #3

23 oktober 2026

Er zijn veel mensen die de Bijbel maar een sprookjesboek vinden. Er staan mooie en leuke verhalen in, zoals het verhaal van de ark van Noach, Jona en de vis en Jezus, Die mensen geneest. Voor deze mensen staat het lezen van de Bijbel gelijk aan het lezen van Roodkapje of Hans en Grietje. Of, in het beste geval, vinden ze de Bijbel een inspirerend boek vol met waardevolle levenslessen waar je veel van kunt leren. 

Wij geloven dat de Bijbel meer is dan dat, namelijk dat de Bijbel het Woord is van God. Dat wat in de Bijbel staat waar, betrouwbaar en relevant is. Sterker nog, dat de Bijbel een ontzettend actueel boek is, waar je Gods plan met de wereld kunt ontdekken. Vroeger, nu en in de toekomst. In deze aflevering bespreekt Paola met Daan Damsteeg en vaste gast Karel van der Plas welke bewijzen er zijn dat de Bijbel écht Gods woord is, wat er in de Bijbel over Israël staat en waarom dat nou zo belangrijk is.

Luister de podcast hier:

Deze podcast is ook te beluisteren via Spotify en Apple Podcasts.

Over deze reeks:

In deze serie ‘Geloven en Israël’ gaat host Paola lastige geloofsvragen niet uit de weg. Er kunnen veel vragen zijn die je geloof aan het wankelen brengen of voor veel geloofstwijfel kunnen zorgen. Bestaat God wel? Waarom is er dan zoveel lijden? Wat is het doel eigenlijk met mijn leven? Hoe ziet een relatie met God eruit? Komt het nog wel goed met de wereld? En wat heeft Israël hier nou weer mee te maken? Samen met verschillende gasten én vaste gast Karel van der Plas worden er antwoorden gezocht op deze lastige en diepe geloofsvragen, door te kijken naar Israël en de weg die God met Zijn volk gaat.

Heb je vragen of opmerkingen over deze aflevering, mail ons dan: podcast@cvi.nl


Spotify
Apple Podcast
Doneren
Abonneren
Agenda