Sluiten

Zoeken.

Artikelen

Activiteiten

Kennisbank

Podcasts

Projecten

Publicaties

Videos

Overig

Video Israëlcursus met Aviel Schneider

22 september 2014

Aviel-Schneider-270x155

Na twee succesvolle edities in 2013 organiseerde Christenen voor Israël dit voorjaar opnieuw een Israëlcursus. In de maanden februari, maart en april vormde het Israëlcentrum in Nijkerk het decor van een serie boeiende lezingen waarin het thema Beleef Israël! vanuit verschillende kanten werd uitgediept.

Aviel Schneider

Aviel Schneider woont en werkt in Jeruzalem en is hoofdredacteur van Israel Today, een magazine met een oplage van 90.000 exemplaren in vijf verschillende talen: Engels, Duits, Nederlands, Koreaans en Japans.

De missie van Aviel is duidelijk: een tegengeluid bieden aan de vaak negatief gekleurde berichtgeving over Israël in de reguliere media. “Israel Today gelooft dat Israël zich op Bijbelse gronden mag beroepen om zijn bestaansrecht te legitimeren. Dat geluid hoor je niet vaak in andere media.”

Aviel sprak tijdens de Israëlcursus over de politieke situatie en ontwikkelingen in Israël en het hele Midden-Oosten.

Doneren
Abonneren
Agenda