Foto: Canva Pro
Ook in 2026 willen we ons aan het begin van het jaar voor God verootmoedigen. Daarom komen we op zaterdag 3 januari om 10.00 uur bij elkaar in het Israëlcentrum in Nijkerk voor gebed en verootmoediging.
Als Israëlcentrum verootmoedigen we ons aan het begin van het jaar voor de Heere. We doen dit in navolging van Israël, dat zich aan het begin van het Joodse jaar bezint. Tijdens de bijeenkomst lezen we uit de Bijbel, bidden we en zingen we Psalmen.
U bent welkom om bij deze bijeenkomst aanwezig te zijn en mee te bidden.
Praktische informatie
- datum: zaterdag 3 januari
- tijd: van 10.00 tot +/- 11.00 uur
- locatie: Israëlcentrum, Henri Nouwenstraat 34, 3863 HV Nijkerk
- toegang is gratis, aanmelden is verplicht en kan via het formulier hieronder
⚠️ Software onderhoud
In verband met onderhoud van onze software is het tot en met maandag 12 januari 2026 alleen mogelijk om u aan te melden door een e-mail te sturen naar info@christenenvoorisrael.nl of te bellen naar 033-2458824. Wilt u daarbij vermelden voor welke activiteit u zich wilt aanmelden, voor hoeveel personen en wat uw naam, adres, postcode, woonplaats en e-mailadres is, zodat we uw aanmelding toch correct kunnen vermelden.
Aanbevolen activiteiten
Lezing
Studiebijeenkomst met ds. Oscar Lohuis in Boornbergum
Op woensdag 14 januari 2026 is er in de omgeving van Boornbergum ee...
VGKN Kerk (in de kerkzaal) Boornbergum
14
januari
2026
20:00
Gratis