Sluiten

Zoeken.

Artikelen

Activiteiten

Kennisbank

Podcasts

Projecten

Publicaties

Videos

Overig

Studiebijeenkomst met Peter Verschoor in de omgeving van Doetinchem

13 

november

20:00

Gratis

Achtergrond vijgenboom

Op donderdag 13 november 2025 is er in de omgeving van Doetinchem een studiebijeenkomst met spreker Peter Verschoor namens Christenen voor Israël. Het onderwerp van deze bijeenkomst is: Bloeiende Vijgenboom (herstelprofetieën Israël) . De aanvang is om 20:00 uur.

Aanmelden

Vooraf opgeven is verplicht en kan via cvi.nl/agenda of door te bellen naar: 033 245 88 24. Na aanmelding ontvangt u de exacte locatie. De administratiekosten zijn 2,50 euro.

Thema 

Jezus’ profetie over uitbottende en bloeiende vijgenboom als krachtig symbool van terugkeer en herstel van Israel, als volk en als land.

In Matteüs 24, in de tweede bergrede, zegt Jezus tegen zijn leerlingen dat wanneer zij de vijgenboom zien uitbotten, zij weten dat de zomer nabij is. Oftewel dat Israël terugkeert uit alle windstreken naar het land van hun voorvaderen en het herstel van het land tot een bloeiend en vruchtdragend land zal worden, een hof van Eden.

Rond de 250 profetieën cq beloften voorzeggen dit en zijn al letterlijk uitgekomen in de afgelopen 150 jaar en komen nog steeds uit. Op basis van een selectie van 75 aansprekende profetieën/beloften maken we het proces van herstel van Israel helder.

Interactief want de zaal wordt actief bij de uitleg betrokken, met behulp van een houten vijgenboom met daarop 75 genummerde vijgen aangebracht. De deelnemer roept een nummer. De spreker plukt de vijg uit de boom, leest de profetie voor en vraagt aan de zaal, wat er beweerd wordt en wanneer en hoe de belofte is uitgekomen in afgelopen 150 jaar.


Let op! Nog 77 plekken beschikbaar

Meld u aan voor deze activiteit

Ik meld mij aan voor

Persoonsgegevens

Uw adres

Voeg gast(en) toe (max 3)

Kies uw betaalmethode

    Christenen voor Israël gaat zorgvuldig om met uw persoonsgegevens. Wilt u meer weten hoe deze worden verwerkt en beschermd? Kijk dan op www.christenenvoorisrael.nl/privacy

    Doneren
    Abonneren
    Agenda