Studiebijeenkomst met Frank van Oordt in omgeving Oldemarkt
29
oktober
20:00
Betaald
Frank van Oordt
Studiebijeenkomst met Frank van Oordt in de omgeving van Oldemarkt over ‘Er is meer aan de hand rond Israël’.
Op donderdag 29 oktober 2026 is er in de omgeving van Oldemarkt een studiebijeenkomst met spreker Frank van Oordt namens Christenen voor Israël. Het onderwerp van deze bijeenkomst is: Er is meer aan de hand rond Israël. De aanvang is om 20:00 uur. Er is verkoop van producten uit Israël.
Vooraf opgeven is verplicht en kan via het formulier hieronder. De registratiekosten bedragen 2,50 euro. Kort voor de datum van de lezing ontvangt u de exacte locatie.
Achtergrond spreker
Frank J. van Oordt is directeur van Christenen voor Israël. Hij heeft 29 jaar gewerkt in het basisonderwijs als leerkracht en directeur. Van Oordt: “Sinds 1830 bidden we in onze familie voor het herstel van Israël en de terugkomst van Jezus naar de aarde.”
Let op! Nog 50 plekken beschikbaar
Aanbevolen activiteiten
Studiebijeenkomst met ds. Kees Kant in de omgeving van Aalten
Studiebijeenkomst met ds. Kees Kant in de omgeving van Aalten over ...
01
oktober
2026
19:30
Betaald