Sluiten

Zoeken.

Artikelen

Activiteiten

Kennisbank

Podcasts

Projecten

Publicaties

Videos

Overig

Studiebijeenkomst met ds. Kees van Velzen in Hendrik Ido Ambacht over Jeremia 32

08 

mei

20:00

Gratis

ds. Kees van Velzen

Ds. Kees van Velzen

Op donderdag 8 mei 2025 is er in Hendrik-Ido-Ambacht een studiebijeenkomst met spreker ds. Kees van Velzen namens Christenen voor Israël. Het onderwerp van deze bijeenkomst is: Jeremia 32. Aanvang om 20:00 uur, toegang is gratis. Er is verkoop van producten uit Israël.

Achtergrond spreker

Ds. Van Velzen werkte bij de Evangelische Omroep jarenlang als hoofd van de afdeling Nazorg en was betrokken bij de Nederland Zingt-avonden. Zijn persoonlijke bediening is onderwijs en coaching. Zijn talenten daarvoor kon hij eerder benutten als voorganger in Antwerpen, Lelystad en Huizen. Hij is tevens voorzitter van BEZ/Onze Hoop. Van Velzen: “De tijd waarin we leven is uitermate spannend, christenvervolging is er als nooit te voren. Antisemitisme is bezig aan een verschrikkelijke comeback. Profetieën worden voor onze ogen vervuld. De tijd is vergevorderd.”

Aanmelding

Vooraf opgeven is verplicht en kan via het formulier hieronder. De registratiekosten zijn 2,50. Na aanmelding ontvangt u een mail met de exacte locatie. Deze email wordt kort voor de lezing verstuurd.

Locatie

Let op! Nog 23 plekken beschikbaar

Meld u aan voor deze activiteit

Ik meld mij aan voor

Persoonsgegevens

Uw adres

Voeg gast(en) toe (max 3)

Kies uw betaalmethode

    Christenen voor Israël gaat zorgvuldig om met uw persoonsgegevens. Wilt u meer weten hoe deze worden verwerkt en beschermd? Kijk dan op www.christenenvoorisrael.nl/privacy

    Organisator

    Christenen voor Israël

    033 245 8824 Bekijk website
    Doneren
    Abonneren
    Agenda