Studiebijeenkomst met ds. Henk Poot in omgeving Middelharnis
15
juni
19:30
Betaald
Ds. Henk Poot
Studiebijeenkomst met ds. Henk Poot in de omgeving van Middelharnis over ‘Is Jezus nog steeds met Israël verbonden?’
Op maandag 15 juni 2026 is er in de omgeving van Middelharnis een studiebijeenkomst met spreker ds. Henk Poot namens Christenen voor Israël. Het onderwerp van deze bijeenkomst is: Is Jezus nog steeds met Israël verbonden? De aanvang is om 19:30 uur.
Vooraf opgeven is verplicht en kan via cvi.nl/agenda of door te bellen naar 033 245 8824. Kort voor de datum van de lezing ontvangt u de exacte locatie.
Achtergrond spreker
Ds. Henk Poot is als predikant verbonden aan Christenen voor Israël. Hij studeerde theologie in Utrecht en heeft verschillende boeken op zijn naam staan, zoals ‘De Knecht des Heren’ ‘Abraham een vriend van God’, ‘Jozef, een Messiaanse geschiedenis’, ‘Uittocht’ over het evangelie van Johannes en ‘Intocht’ over de brief aan de Romeinen. Ds. Poot leidt regelmatig groepen rond in Israël en is een veelgevraagd spreker.
Let op! Nog 100 plekken beschikbaar
Aanbevolen activiteiten
Lezing
Studiebijeenkomst met ds. Oscar Lohuis in de omgeving van Winschoten
Studiebijeenkomst met ds. Oscar Lohuis in de omgeving van Winschote...
26
mei
2026
19:30
Betaald