Regio-event van businessclub Bouwen met Israël
Bouwbedrijf Lont Sint Annaparochie
05
oktober
17:00 - 20:00
Gratis
Het is goed borrelen bij Lont. Foto: Bouwbedrijf Lont
Op 5 oktober zijn ondernemers van harte welkom bij het regio-event van Bouwen met Israël, in het Friese Sint Annaparochie. Gastheren zijn Arjen en zoon Jetze Lont. Bouwbedrijf Lont viert dit jaar het honderdjarig bestaan.
Arjen Lont was tot een paar jaar geleden directeur van het bouwbedrijf tot hij de leiding overdroeg aan zoon Jetze. Het bedrijf heeft ruim honderd werknemers. Arjen is ook honorair consul van Israël voor de noordelijke provincies van Nederland en al meer dan vijftien jaar lid van de businessclub Bouwen met Israël. Hij was het die samen met Willem Dijkstra uit Sloten de molen van Montefiore in Jeruzalem restaureerde.
Het regio-event op 5 oktober begint om 17.00 uur. Naast een gezamenlijke maaltijd is er een rondleiding door het bedrijf. Daarnaast zal Timo Niemeijer, voorzitter van Bouwen met Israël, iets delen over zijn band met Israël als christen én ondernemer, en ds. Kees van Velzen verzorgt een Bijbelstudie over Gods beloften voor Israël.
Bent u ondernemer, maar nog geen lid van onze businessclub? Ook dan bent u van harte welkom!
Aanmelden is wel nodig, dat kan hieronder:
Aanmelden regioevent Sint Annaparochie
Meld u hier aan voor het regio-event op 5 oktober in Sint Annaparochie. Wilt u een gast meenemen, bijvoorbeeld uw echtgeno(o)t(e) of een introducé-ondernemer? Van harte welkom! Laat het ons alvast weten.
Locatie
Bouwbedrijf Lont, Sint Annaparochie
De Wissel 19
9076 PT, Sint Annaparochie
RoutebeschrijvingAanbevolen activiteiten
Lezing
Studiebijeenkomst met Peter Pellemans in Hamont-Achel over ‘Het merkteken van het beest binnen een Bijbels Joodse context’
Op woensdag 22 januari 2025 is er in Hamont-Achel een studiebijeenk...
Fietscafé De Burg Hamont-Achel
22
januari
2025
20:00
Gratis