Foto: Canva Pro
Ga woensdag 29 april 2026 met ons mee op excursie naar Amsterdam, onder leiding van rabbijn Katz. In de synagoge geeft hij een lezing en we maken samen een wandeling door het Joodse deel van Amsterdam.
Programma
We beginnen de middag met een warm ontvangst in de synagoge. Daar zal rabbijn Katz een lezing geven, waarin hij ons meeneemt in de rijke geschiedenis en betekenis van het Joodse leven in Amsterdam. Aansluitend maken we samen met hem een wandeling door het oude Joodse deel van de stad, waarbij hij ons onderweg bijzondere plekken laat zien.
Aan het einde van de middag sluiten we het programma gezamenlijk af. Voor wie wil, is er daarna de mogelijkheid om samen te genieten van een maaltijd in een Joods restaurant.
Praktische informatie
- datum: woensdag 29 april 2026
- tijd: van 13.00-15.00 uur (diner niet inbegrepen)
- kosten: €22,50 p.p. (exclusief dinerkosten)
- diner: het is mogelijk om na afloop deel te nemen aan een gezamenlijk diner in een Joods restaurant. Na opgave krijgt u informatie over de excursies en de informatie hoe u zich kunt opgeven voor dit diner.
Aanmelden voor de excursie kan via het onderstaande formulier:
Let op! Nog 17 plekken beschikbaar
Aanbevolen activiteiten
Lenteschool: Israel, de VN en het Internationaal recht
In een traject van vier avonden delen Andrew Tucker en ds. Oscar Lo...
Omgeving Nijkerk
16
maart
2026
19:30 - 21:30
Betaald