Sluiten

Zoeken.

Studiebijeenkomst met Frank van Oordt in IJlst over ‘Gods liefde voor Israël’

De Eehof IJlst

26 

oktober

20:00

Gratis

Frank van Oordt

Frank van Oordt

Op donderdag 26 oktober 2023 is er in IJlst een studiebijeenkomst met spreker Frank van Oordt namens Christenen voor Israël. Het onderwerp van deze bijeenkomst is: Gods liefde voor Israël. De bijeenkomst vindt plaats in De Eehof, Eegracht 48, 8651 EG IJlst. Aanvang om 20:00 uur, toegang is gratis. Er is verkoop van producten uit Israël.

Thema

God roept Abraham om te reizen naar het land dat Hij hem zal geven. Hij bevestigt dat aan Izak en Jakob. Steeds weer ziet God om naar Zijn volk. We denken na over de weg van God met Zijn volk Israel.

Achtergrond spreker

Frank J. van Oordt is directeur van Christenen voor Israël. Hij heeft 29 jaar gewerkt in het basisonderwijs als leerkracht en directeur. Van Oordt: “Sinds 1830 bidden we in onze familie voor het herstel van Israël en de terugkomst van Jezus naar de aarde.”

Locatie

De Eehof, IJlst

Eegracht 48

8651 EG, IJlst

Routebeschrijving

Organisator

Christenen voor Israël

033 245 8824 Bekijk website
Doneren
Abonneren
Agenda